aclass 2001

1 300 EUR

Shitet nga: Ilir 20 Korr 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
shitet per arsye mos perdorimi ,ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
Leaflet
Në fillim