Shitet

Shitet nga: Xhevdet 17 Gush 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim