Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz Targuar

2 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 14 Gush 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Shitet Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz (shenuar ne leje) impjant i ri,ardhur nga Italia me dogane te paguar dhe targuar.Viti 2002,Euro 4,A/C,mbyllje qendrore,dy celesa,xhama elektrik,disqe alumini,etj.Cmimi 2500€
Mercedes
0688878488
Leaflet
Në fillim