A class

1 400 EUR

Shitet nga: Jorgo 24 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 6 290 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
A 140
A class 1.4 benzine 1999 gjendje shume te mire si nga ana motorike dhe xhenerike mund ta provoni nr i kontaktit +355696244556
Leaflet
Në fillim