Shitet Benz A140 Benzin-Gaz

Shitet nga: Eri 31 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
* Benz A 140
* Viti 2000
* Benzin-Gaz
* Kambio Manuale
* Sedilje Lekur+Rrobe
* Goma te reja
* Ngjyre Gri
* Fier
* 0672026000
Gazi ka 3 muaj qe eshte hedhur dhe eshte brenda garancise. Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim