mercedez benz

Shitet nga: nikolin 25 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 6 290 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
shitet Mercedez Benz A class viti 2000 me dokumenta te bera ne DAT 11 / 01 / 2017 .. sherbime te kryera me vai filtra bateri te re kemza te motorit goma te reja 85% .. eshte shume e mbajtur si nga mbrenda dhe nga jashte si edhe nga ana motorike MAKINEN E SHESE PER ARSYE EMIGRIMI CMIMI 1.400 EUR.. PA ASNJE ULJE ME POSHTE . CMIMI KI ESHTE . OSE 1.900 MILJON LEK .. PER ME SHUME INFORMACJONE MERNI NE NR E TEL 0693566081 OSE TE NR .. GREK 00306981669399.. MAKINA NDODHET NE QYTETIN E DELVINES
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim