Mercedes-benz

Shitet nga: Mandi 19 Korr 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim