Mercedes Benz Class A 140 Benzin

Shitet nga: A class 21 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Makina ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike . ka nevoj per dokumentat pasi i kan mbaruar ne shkurt te ketij viti . Shitet per arsye mosperdorimi . 1700Euro i diskutueshem . Cel 0675897214
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim