Mercedes Benz A Clas

Shitet nga: Dionis 02 Sht 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Mercedes Benz A Clas i vitit 2001 benzin 1.4 , ngjyra gri e erret , ne gjendje shume te mire , e sapo ardhur nga Italia me Dogan te paguar , Çmimi eshte i diskutueshm te interessarti te kontaktoj ne numerin e tel +355695834733 dhe në WhatsApp 3466680952
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim