Japim makina me qera

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AGJENSIA DEON 15 Qer 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Agjensia Deon ofron makina me qera, te markave te ndryshme Dhe te vit prodhimeve te fundit , cmime konkuruese,
Lagjia 29 nentori
Mbi eco market
0699206002
0685585559
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim