Shiteta a clas

1 350 EUR

Shitet nga: Martin 01 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Esht ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike..te gjitha sherbimet e kryera..1400€ i diskutueshem
Leaflet
Në fillim