Shitet

Shitet nga: Zvicrra Dje 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Gjendje e mir me letra ka nevoj per ca sherbime te vogla super ekonomike benzin gaz dhe komode
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim