Shitet A Class benzin 140

1 500 EUR

Shitet nga: Reni 02 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike,me letra te prera deri ne dhjetor. Cmimi 1500 euro i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim