Shes makine Benz Mercedez

1 500 EUR

Shitet nga: Lodian 08 Jan 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Shes makine Benz Mercedez Clasi A 140 benzin komio manuale letrat i ka per 1 vit Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike ka ca gerrvishtje shitet per arsye mos perdorimi cmim 1500 Eu
Leaflet
Në fillim