Shes makin Benz mercedez

1 500 EUR

Shitet nga: Lodian 08 Jan 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Makina eshte Benz clasi A 140 kamio manual viti 2000 ne gjendej te mir motorrike dhe xhenerike letrat i ka per 1 vit ka ca gervishtje shitet per arsye mos perdorimi cmimi 1500 eu
Leaflet
Në fillim