Okazjon

1 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 10 Gush 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Shitet makina shum ne gjendje te mir me letra te rregullta deri ne fund te vitit i ka maru vetem siguracjoni kondicjoner abs srs esp viti 2001 1.4 motorri makina shitet per arsyje se kemi bler nje makin me te mir dhe nuk e perdor njeri cmimi 1 diskutushem
Mercedes
0699958200
Leaflet
Në fillim