Okazion Mercedez Benz A140 benzin 2000 EURO

2 000 EUR

Shitet nga: mariglen 31 Jan 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Shitet A 140 benzin e sa po ardhur nga Gjermania me dokumenta te sa po bera ne gjendje shume te mire me 4 pale goma vere dhe 4 pale goma dimri sensor shiu dhe teper ekonomike 2000 euro I diskutushem .0685682772
mariglen
0685682772

WhatsApp:
0685682772
Leaflet
Në fillim