Okazion 1700€ i Diskutushem

1 700 EUR

Shitet nga: albano 31 Gush 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
A-clas 1.4 benzin/gaz ne gjendje shume te mire dhe ekonomik tasat te paguara. Cmimi 1700€ i diskutushem.
Leaflet
Në fillim