Mercedes Benz A140

1 800 EUR

Shitet nga: A140 05 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
A 140
Mercedes Benz A140 Automatike me 173300 km origjinale e perdorur nga nje femer sendilje lekure ne gjendje te mir xhenerikie dhe motorike. 1800€ i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim