Benc 140 gaz benzin shume economic

Shitet nga: Miri 22 Gush 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet per arsye mosperdorimi ne gjendje perfette dhe shume ekonomik sherbime e kryera tani dekumentat e bera ne qershor 2019- 2020
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim