Automat

1 600 EUR

Shitet nga: ledi 10 Pri 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 140
a clas automat ne gjendje perfekte 1.4 benxin me letra deri ne shkurt 2019 te katra gomat e reja shum e paster si jasht dhe brenda ne gjendje super te mir motorrike xhenerike
Leaflet
Në fillim