A class140

2 300 EUR

Shitet nga: Sajmo 26 Qer 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Shitet a classi 140 gaz benzin i hedhur Edhe ne libreze ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike shume ekonomik dekumentat te paguara deri ne tetor 2019 te gjitha sherbimet e bera vaj filtra gominat komplet kontrolle eshte bere mund ta kontrolle i te makaniku juaj PA problem ju lutem vetem telefonata serioze
Leaflet
Në fillim