A class benzine

1 300 EUR

Shitet nga: Reni 08 Maj 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Makina eshte ne gjendje te mire dhe disponon letra per nje vit.
Leaflet
Në fillim