A class benzin

1 200 EUR

Shitet nga: Reni 29 Maj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Makina eshte ne super gjendje motorike dhe xhenerike disponon letra deri ne janar te vitit tjeter.
Cmimi 1200 € i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim