Okazion ! Ml 400 amg style ! Diesel

5 500 EUR

7 500 EUR

Shitet nga: Nandi 09 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
400
Shitet Ml 400 cdi , automat 2005 . E sapo ardhur nga Franca ,me dogane te paguar ,, targa dhe siguracion per nje vit shqiptar ,! Maline eshte ne gjendje super , me opsione full Amg private lounge ! Me baxho.Cmimi i diskutueshem , mundesi nderrimi ,
0685571729 .
Leaflet
Në fillim