ML 350 BENZINE MODEL AMERIKAN

10 500 EUR

13 000 EUR

Shitet nga: Arjoli 15 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
350
Shitet ML model amerikan 350 benzine e sapo bere me targa pa impjant gazi..makina eshte ne gjendje shume te mire.
Makina sapo eshte bere me targa dhe ne shqiperi ka vetem 1 muaj qe po perdoret vetem nga nje njeri..
Per cdo info na kontaktoni ne nr e tel.0686617007.
Leaflet
Në fillim