Shitet ml 320 4 matic 13 000 euro

13 000 EUR

Shitet nga: Miri 24 Mar 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
320
Ml 320 4 Matic me disqe Amg, baxho, e paster dhe e gatshme per cdo lloj prove . Vaj , filtra te sapobera . Tel : 0684447464
Leaflet
Në fillim