S clas 320 cdi automat look amg 2013

13 200 EUR

Shitet nga: Klajdi 11 Gush 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
320
S clas 320 cdi automat look 2013 viti 2008 full opsion ne gjendje shum te mir me letra te paguara cmimi 13800€ i diskutueshem ka dhe mundesi ndrrimi
Leaflet
Në fillim