Mercedes S320 dizel -05

6 400 EUR

Shitet nga: Mercedes 29 Korr 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 28 780 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
320
Shitet ose nderrohet me C class 2007 e lart... Makina eshte full.. Sendilje me Ngrohje dhe me Memorje - sipas pozicionit te Trupit. Motorr 320 cdi kamje automatike 2005, ne gjendje shume te mire.
Leaflet
Në fillim