Mercedes-Benz 3200 vitit 2001 (look 2004)

3 100 EUR

Shitet nga: Fabian Dajcaj 22 Qer 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
320
Mercedes-Benz 320 (Regina) i vitit 2001 look 2004,
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire pune.

Te dhenat e mjetit:

- Viti i prodhimit: 2001
- Karburanti: Nafte
- Motorri: 3223 cc
- Kambio: Automatike
- Dokumentat: Te paguara per 1 vit te plote
- Extra: ABS, Klima 2 zona, 4 Ndenjeset me rregjistrim (para dhe pas), Pasqyra elektrike me palosje, Ndezje ne koke te marshit (start/stop) Perde e pasme elektrike, Telefon makine, Komputer on Board, GPS, Baxho, etj.

Çmimi eshte i pa-diskutueshem.
Fabian Dajcaj
+355676927827
Leaflet
Në fillim