mercedez

6 500 EUR

Shitet nga: altini 31 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
320
e320.. luk evo shum i mirbajtur si brenda dhe jasht .
Leaflet
Në fillim