SHITET BENZ MERCEDES E320-EVO

11 500 EUR

Shitet nga: Geri 27 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
300
E320 EVO DIESEL. Viti prodhimit 2008.Makina ka 185.000KM (origjinale). Sedlje lekure , Kambio Automatike. Disqe 18 me goma te reja.Me dokumenta dhe targa te rregullta Shqiptare. Makinen nuk e kap taksa e luksit. Ne gjendje perfekte estetike, motorrike dhe xhenerike.Kontaktoni per me teper.
Leaflet
Në fillim