Shes Mercedes Benz E 280 CDI OKAZION

6 000 EUR

Shitet nga: Eduard 25 Dhj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
280
CDI Avantgarde ne gjendje shume te mire, goma te reja, vaj motorri dhe kambio i saponderruar, origjinal petronas. 207 mije km, shitet per arsye emigrimi. Cmim i diskutueshem
Leaflet
Në fillim