ML 280 cdi

9 000 EUR

Shitet nga: Ml 09 Gush 03:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
280
Shitet ml 280 cdi makina eshte shume e paster si nga jasht dhe brenda viti 2007 . 225 mij km origjinale . Kamie automatike +F1 makina eshte full per me shum informacion 0672700000
Leaflet
Në fillim