OKAZION

3 800 EUR

Shitet nga: IGLI CAMI 05 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
270
Shitet C270CDI i vitit 2004 Avantgarde ne gjendje super. Letrat Siguracion dhe taksa te paguara deri ne janar 2019 dhe sapo eshte kryer sherbim total makines Gomat sapo jane vendosur Ferrota, Flometer, stabilizatore, amortizatore, susta, koka paraleli, tirant timoni, krah alumini, kovergjence e sapo kryer. Pranojme kontroll ne servisin qe deshironi. .Full Extra, Xenon klima 2 zona, sensor shiu, automat, sedilje me ngruhje dhe masaxh sensor parkimi Disqe alumini Sportive 17 " konsumi mesatar 6.1 litra. Gjithashtu ne daten 31 janar u kryen 600,000 leke te vjetra sherbime .
IGLI CAMI
0696035700


WhatsApp:
0696035700
Leaflet
Në fillim