E-Class

3 500 EUR

Shitet nga: Elford 19 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
270
E class shum i mire..navi dvd camera...shum e paster si brenda dhe jasht..full option..shitet per arsye mosperdorimi
Leaflet
Në fillim