Shitet per mos perdorim

5 000 EUR

Shitet nga: Irakli Kuka 27 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
270
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike . Letrat i ka te paguara per 1 vit . Per me shume detaja mund te kontaktoni ne nr e Tel : 0685083150
Irakli Kuka
0685083150
Leaflet
Në fillim