Benz

6 500 EUR

Shitet nga: Mondi 23 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
270
Shes makin Mercedes Benz E 270 CDI Avantgarde. Viti i prodhimit 2002 ne muajin dhjetor. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe posedon targa shqiptare dhe te gjjtha dokumetat te paguara, drita intelegjente Xneon, dritare automatike, klime. konsumi 8.0l/100km ne qytet ndersa 6.0 ne rruge te hapur ,nuk bej nderrim
Në fillim