Mercedes-Benz 250 E Class

1 200 EUR

1 400 EUR

Shitet nga: Adriatik 03 Maj 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
250
Shitet Mercedes-Benz 250 E Class me kamio manuale nafte. Dokumeta te paguara deri ne fund te gushtit. Goma te reja. Vaj dhe filtra te saponderruara. Defer i ri. Motori 20 valvula i thjeshte. Ne gjendje te shkelqyer.
Kontaktoni ne tel. 0696600474
Pranoj nderrim me nje makine me te vogel dhe me te re.
Adriatik
0696600474
Leaflet
Në fillim