Mercedes benz 250 -95

700 LEK

Shitet nga: toni 29 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
250
shes makinen benz mercedez 250 per arsye mosperdorimi......makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike makina eshte pa dekomenta.mund te perdoret dhe si makin punet amortizatoret e pasem i ka me prsjon voji ne gjendje shum te mire dhe te paret te sapo vure me pak fjale makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e gatshme per xdo dhoj provet..... cmimi i diskutushem.makiana ndollet ne shkoder
Leaflet
Në fillim