Okazion

1 700 EUR

Shitet nga: Led 01 Pri 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
250
Makina esht ne gjendje te mir fizike dhe motorrike. Makina esht shum ekonomike cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim