Mercedez Benz C240Evo 4matic Benzin-gaz

5 200 EUR

Shitet nga: S.B 07 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
240
Shitet mercedez benz C class viti dhjetor 2003.Motorr Evo .Sedilje lekure me nxemje tapiceri bejzhe me fryrje dhe cfryrje .sensor parkimi para mbrapa sensor shiu pasqyra elektrike xhama elektrik. kambje automatike
Disje alumini drita xeno .Km me liber sherbimesh. 4x4behet automatikisht.Shitet per arsye se do mar nje makin me te larte
Leaflet
Në fillim