Mercedes-Benc C230K.Coupe. Automat.🇨🇭

4 200 EUR

5 500 EUR

Shitet nga: T&A Dje 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
230
Mercedes-Benc C230K.Coupe..AUTOMAT.
🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Me dogane te paguar
Cmimi 5500 Euro
E importuar nga zvicra-zyriu
Te dhenat teknike
Sallon lekure..
Data e pare e regjistrimit.02/06/2005
Kilometra te pershkruara. 192 Mij
ORIGJINALE..
Me liber sherbimesh..
Motorr: Benzine 1790 CC ,me 4 pistona
Motorr i per'shtateshem per impjant gazi
Kamjo AUTOMAT
Fuqija:143. Kw(192.kf)
Konsumi karburantit 10.5/6.5/8.5/(urban/autostrad/total)
Euro 4
Numri dyerve 2
Numri veneve 4
Ngjyre e zeze
Klima
Radjo CD
Komanda ne timon
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Disqe alumini
Gomat te mira
Timon hidraulik
Dritat xenon
Dritat automat
Drita mjergulle poshte
Ngrohje sediljesh
Xhamat me komandimt elektrik sebashku me pasqyrat
Pasqyrat me palosje
Hapje qendrore me pult
Sherbime te sapo kryera Vaj+filtra
Makina eshte ne gjendje mjafte te mir,dhe shum e paster. Si jasht edhe brenda
Thuaj si e re,perdorur me shum kujdes ne vendin e origjines...!!!
TIP TOP
🛑 NUK BEJ NDERRIM..
Per me shum info
Cel: 0692094244
Leaflet
Në fillim