Mercedes C230 benzine gaz automat

3 400 EUR

Shitet nga: Genti 25 Nën 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
230
Shitet Mercedes-benz C-klas 230 benzine-gaz, kamio automat. Viti prodhimit fundi i 99, gjendja vizuale si ne foto, motorrike xhenerike perfekt, katalit euro 4. Me letra dhe siguracion te paguar, impjanti i gazit i regjistruar ne leje qarkullimi. Ndezja me celes me thithje, sedilje me ngrohje, kondicioner, xhamat pasqyrat me komandim elektrik, baxha me hapje panoramike. Ideale per familje dhe per pune. Cel: 0674834422
Leaflet
Në fillim