Shes Automjetin Tip Mercedes Benz C class 220 cdi

4 500 000 LEK

Shitet nga: Kaso Kasimaj 08 Korr 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shes automjetin tip veture per arsye emigrimi,vetura eshte me dokumenta te rregullta si dhe goma te reja eshte me sherbime te bera si dhe i mbajtur mire...eshte e gatshme per cdo lloj prove.
Kaso Kasimaj
00355697481308
Leaflet
Në fillim