Mercedes Benz Sport edition 2005

0 EUR

Shitet nga: T. GJ 29 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Mercedes benz C220 CDI. Sport edition, sport paket. Makina eshte ne gjendje shume te mire. sapo e ardhur nga gjemania. me dokumenta te rregullta. full opsion: sensor parkimi (para-mbrapa) sensor shiu & dritash. baxho, NAVI,BI-XENO, serdilje me ngoroje, klima bi-zone xhama te zinj origjinal DISÇE 17 etj.. . te gjitha sherbimet e kryera dhe e gatshme per cdo lloj prove. dokumeta te paguara deri ne shkurt 2017. Shitet per arsye emigrimi
Leaflet
Në fillim