Okazionnnnn!! Benz c class.

3 000 EUR

Shitet nga: Seli 11 Pri 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shes Benz c class 220 CDI, kambio automat, kondicioner , 4 xhama elektroniki , baxho, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Ka nevoje vetem per disa gjera estetike. Makina ka 340000 km. Cmimi pak i diskutueshem! Cel. 0675000150
Leaflet
Në fillim