Mercedes 220 dizel

2 200 EUR

Shitet nga: Mersedez benz 02 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Shitet mersedez benz 220 diezel ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike ,me clima pompe mekanike shume ekonomik 5 litra per 100 km .shume i paster jashte dhe brenda goma 90% vaj e filtra te nderuara me sistem mbyellje, kuadri me thithje.shume i mbajtur.2200 euro i diskutueshem.
Mersedez benz
0692295555
Leaflet
Në fillim