Mercedes 220 cdi 203 eleganc

6 500 EUR

Shitet nga: Lirimi 28 Maj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Gjendje shum e mire full option , drita kseno pasqyra elektrike , navigator, sensor parkimi para mbrapa, timon druri, sendile lekure me ngrohje dhe memorie sendilesh,me dokumenta te paguara deri ne prill 2018
Leaflet
Në fillim