Mercedes 220 -02

3 800 EUR

Shitet nga: nardi 25 Mar 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 17 090 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
shitet per arsye mos perdorimi ,ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike ,makina eshte e gatshme per cdo lloje prove ,,mundesi nderrimi ,,me makine me te vogel + diferencen,makina ka dokumenta te paguara deri ne 30 12 2016
Leaflet
Në fillim